USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Mar del Plata Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa

Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

8

Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa bevindt zich op 3 km afstand van het Playa Las Toscas en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

Het vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Ástor Piazzolla en binnen 25 minuten wandelen vanaf culturele bezienswaardigheden zoals het Museo Municipal De Ciencias Naturales Lorenzo Scaglia. De Dansende Fontein ligt op 2 km afstand van de villa, en Plaza del Agua is op een afstand van 3,1 km gelegen. Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa bevindt zich op ongeveer 10 minuten met de auto van de Kathedraal van Sint Petrus en Cecilia en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

De woning biedt uitzicht op het eigen zwembad zodat gasten kunnen genieten.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze villa. Lucciano's, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 350 meter ervandaan. Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa heeft ook een buitenzwembad met uitzicht op in de tuin.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Casita de Navidad
    183 km
  • Dietetica JB Justo y Cordoba
    2566 km
  • Almafuerte
    1419 km
  • Puerto Mar del Plata
    2266 km
  • stadion Jose María Minella
    2385 km
  • Edificio Palacio Eden
    2100 km
  • Monumento a la madre
    1311 km
  • National University of Mar del Plata
    653 km
  • Barrio Chauvin
    2193 km
  • Plaza Mitre
    1243 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla
    9 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Ondiep gedeelte

Kamervoorzieningen

  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Hoe ver is Ástor Piazzolla van Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa?

    Er is een 5 km afstand tussen Ástor Piazzolla en Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa.
  • ❓

    Biedt Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa een draadloze internetverbinding?

    Ja, Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa heeft wifi in de hele accommodatie.
  • ❓

    Is er een keukenfaciliteit in Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa.
  • ❓

    Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa mee te nemen?

    U kunt met uw huisdier in Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa logeren.
  • ❓

    Biedt het vakantiehuis een mooi uitzicht?

    Gasten van het vakantiehuis hebben uitzicht op het eigen zwembad.
  • ❓

    Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?

    Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Playa Punta Iglesia en de Plaza Colón bereiken, die respectievelijk op circa 25 minuten te voet van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Amplia Con Pileta Mar Del Plata Villa, Argentinië

Rawson 4045, Mar del Plata, Argentinië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © mar-del-platahotels24.com

All rights reserved